UncategorizedEndüstriyel Mutfak Ekipmanları | Nox Professional | Endüstriyel Mutfak

Ağustos 10, 2022by admin0

Endüstriyel mutfak ekipmanları söz konusu olduğunda NOX Professionel, geçmişten bütün bilgi birikimini yansıtarak müşterilerine en kapsamlı hizmeti sunmayı amaçlayan bir firma olmayı başarmıştır. 2015 yılında İstanbul’da ticaret hayatına başlayan Nox, bugün her segmentte ve kalitede mutfak projesini, yerli veya Avrupalı çözüm ortaklarıyla beraber tasarımdan satış sonrası hizmetlere kadar anahtar teslim gerçekleştirme kabiliyetine erişmiştir.

Nox Professional markası altında kendi mamullerinin yanı sıra 50’yi aşkın üretici ve ithalatçı firmanın bayiliğini yaparak tüm işletme ve tesislere endüstriyel mutfak, çamaşırhane, servis ekipmanları, mutfak gereçleri ve otel ekipmanları konusunda tasarımdan tedarike kadar hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ile özel ölçüde ve özelliklerde soğutma, ısıtma veya nötr ekipmanların tasarımını ve üretimini İstanbul Başakşehir’deki üretim tesislerinde yapmaktadırlar.

Nox Professional olarak endüstriyel mutfak konusunda uzun süreli, güvenilir bir çözüm ortağı olmayı, başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarına sağladıkları avantajları devamlı geliştirmeyi, tüm ilişkilerini adil, güvene dayalı, yasalara ve ahlak kurallarına uyarak yürütmeyi hedeflemektedirler.

Üretim ve taahhüt konusunda Nox Professional Danışmanlık Şirketi Karma Technic ve online ticaret sitesi www.mutfakexpress.com ile endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründeki öncü ve güvenilir firmalar arasında yer almayı hedefliyor.

Endüstriyel Mutfak Nasıl Tasarlanır?

Endüstriyel mutfaklar doğru planlandığında ve uygulandığında işe yaramaktadırlar. Görünür tuğla duvarlar ve borular, ahşap kirişler, duvara monte raylar ve retro görünümlü aletler, endüstriyel mutfak stilinin temel unsurlarıdır. Kişiye bir boşluk hissi ve diğer birkaç mutfak stilinin yapabileceği bir rahatlık yaratan eklektik bir his verir.

Endüstriyel bir mutfağın en belirgin özelliklerinden biri açık alan ve yüksek tavanlardır. Kaba görünüm, ‘havadar’ doğası nedeniyle giderek daha popüler hale geldi. Tipik olarak, endüstriyel tarzda bir mutfakta genellikle paslanmaz çelikten yapılmış aletlerle tuğla duvarlar, rustik mobilyalar ve açıkta kalan borular ve kirişler bulacaksınız. Pürüzlü dokular, pürüzsüz çelik yüzeylerle mükemmel uyum sağlayarak bir uyum oluşturur.

Basit ipuçları ve püf noktaları, kendi mutfak fikirlerinize endüstriyel bir tarz katabilir. Deri mobilyaları paslanmaz çelikle birleştirin, metal zemin lambaları, bar tabureleri, tezgahlar ve aletlerin tümü çatı katı stiline katkıda bulunacaktır. Tonlanmış bir renk paleti seçin ve siyah çelik, bakır veya pirinçten yapılmış aydınlatmayı seçin. Beton tezgahlar, alana şık bir incelik ve pratiklik katacak. Geri kazanılmış ahşap aynı zamanda mutfak adanız ve raflarınız için kullanabileceğiniz çarpıcı bir malzemedir ve endüstriyel dekora katkıda bulunur.

Tuğla veya beton duvarlarınız varsa, boya fırçasını bırakın ve çıplak bırakın. Çıplak duvarlar, endüstriyel mutfakta mükemmel estetik dengeyi bulmanın temel bileşenlerinden biridir. Kara tahta da kullanmayı düşünebileceğiniz başka bir unsurdur. Bu mutfaklara bilinen bitmemiş görünümün yanı sıra pratiklik de katar. Son olarak endüstriyel mutfağınıza tarz katmak için açık raflar tercih edilmelidir.

Kentleşme, endüstriyel tarzı iç tasarımda tüm öfke haline getirdi. Bu nedenle çok genele yayılan bir kitleye ulaştı. Popüler yayınlar yeni favori mutfak trendlerini duyururken, iç tasarım dünyası her yıl nefesini tutarak yeni gelişmeleri bekliyor. Bu gelişmelerde popülaritesini kaybedeb birçok endüstriyel mutfak tasarımı da oluyor. Örneğin popüler dikdörtgen karolar 2010’ların sonlarında hipster kültürünün bir parçası olarak ilk kez tanıtıldığında dünya vintage görünümü kollarını açarak kucaklamıştı.

Başlangıçta dünyanın dört bir yanındaki metrolarda ve metro istasyonlarında görülen bu fayda konseptli karolar bir anda kült statüsüne kavuştu. İlginç dikdörtgen karolar , dünyanın dört bir yanındaki popüler kahvehanelerde, berber dükkanlarında, banyolarda ve mutfaklarda geleneksel fildişi, parlak siyah ve Viktorya yeşili renklerinde ortaya çıkmaya başladı. Çok geçmeden herkes onları evinde ya da metro fayanslarıyla kaplı bir yerde bulunduran birini tanıyordu. Genel olarak vintage görünüm hala popüler, ancak çok fazla çeşit ve renkte çok sayıda metro fayansı gördüğümüz için daha az popüler hale geldiler.

Endüstriyel mutfak ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nox Professional Industrial Kitchen © 2021