NOX BLOGAnkara Endüstriyel Mutfak | Nox Professional | Endüstriyel Mutfak

Ocak 19, 2022by admin0

Ankara endüstriyel mutfak malzemeleri açısından çeşitliliğin en fazla olduğu ilimizdir. Endüstriyel mutfak malzemeleri seçimi önemli bir konudur.

Tercih edeceğiniz işletme için  ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel mutfak ekipmanlarının (sanayi tipi mutfak) seçimi doğru yapılmalıdır. Doğru marka ve ürün seçimi hem kısa hem de uzun vadede işletmenizin maliyetlerini düşürmektedir. Mutfağınızda ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak malzemelerini doğru seçtiğinizde; üretim kalitenizi, iş devamlılığınızı, çalışan memnuniyetinizi, maliyet kontrolünüzü ve haliyle müşteri memnuniyetinizi doğrudan artırmış olacaksınız.

Endüstriyel mutfak malzemeleri işletmelerin gıda hazırlama, pişirme, saklama, servis yapma ve temizliğini sağlaması için; fonksiyenelliğin yanı sıra, uzun ömürlü kullanıma uygun mutfak malzemeleri olarak tanımlanmaktadır. Peki doğru endüstriyel mutfak ekipmanı nasıl seçilmeli? Üretim esnasında mutfak hijyen koşulluna uygun paslanmaz çelik malzeme kullanılmış olması, ulusal ve uluslararası sertifikasyonları ile kalitesini ispatlamış olması tercih sebebidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise satış sonrası hizmetlerin ve yedek parça tedariğinin sunumu ve kalitesidir. Satın aldığınız şirketin  aldığınız her ürünün hangi marka tarafından garanti altında olduğu belli olması oldukça önemli bir konudur. Ürünler için servis ağı listesi de bulunmalıdır.
Ankara endüstriyel  mutfak malzemeleri almak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı başlıca ürünleri, sağladıkları faydalarla şu şekilde sıralayabiliriz. Hazırlık ekipmanları olarak mikser, el blenderleri, et sebze hazırlık makineleri çalışırken mutfağınıza hız katacaktır. Pişirme ekipmanları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar yüksek ısıda maksimum performans sağladıkları için, dünya mutfağına ait her menüyü işletmenizde sunabilirsiniz. Buzdolapları, derin dondurucu ve teşhir buzdolapları ile et, sebze ve diğer gıda ürünlerini tazeliğini koruyarak saklayabilirsiniz. Çalışma tezgahları ve evyeler çalışma tasarrufu sağlarken gıda ve mutfak hijyeninin korunması için dezenfeksiyon sağlarken oksitlenme (paslanma) oluşumuna karşı dayanıklı yapıdadırlar.

 

Sık Tercih Edilen Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

 

Endüstriyel mutfak malzemeleri İstanbul ilinde sahip olduğunuz işletmede  ihtiyaç duyabileceğiniz en kaliteli ve en kullanışlı endüstriyel mutfak ekipmanları artık internette olduğu gibi mağazalarda da bulunmaktadır. Her bir ürünün özenle seçilerek oluşturulan koleksiyon içerisinde aradığınız tüm ekipman modellerini alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Mutfak maliyetlerini düşürmek için özel olarak tasarlanan endüstriyel mutfak ekipmanları tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.Seçkin markaların ürün modellerini incelemek işletmeniz için faydalı olacaktır. Çünkü kaliteli malzeme kullanımı işletmeniz için zaman- kalite konusunda büyük bir fark yaratacaktır.

 

Gıdaları hazırlama, pişirme, saklama, sunma, sergileme gibi tüm aşamalar için kullanıma uygun olan endüstriyel mutfak malzemeleri gayet düşük fiyatlarla mağazaları gezerek en uygun fiyatlarla temin edilebiliyor. Bu benzersiz ürün modellerini satın almak ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için gayet düşük bir bütçe ayırmanız yeterli olacak. Çünkü İstanbul ilinde bulunan seçenek fazlalığı kişilerin en uygun fiyatlarla istedikleri ürünlere ulaşmasını sağlayacaktır. Maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacak kaliteli malzeme seçimi gezilerek yapılmalıdır.

Endüstriyel mutfak markaları açısından bakıldığında;  ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretimi gerçekleştirilen sanayi tipi mutfak malzemeleri için en doğru seçenekler internet sitelerinin yanında İstanbul ilinde bulunan çeşitlilik ile gezerek görebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Temizliğinin hijyenik bir şekilde yapılması için özel olarak tasarlanan bu ürün modellerinin büyük bir bölümü paslanmaz çelik gövdeye sahip oluyor. Böylelikle dayanıklılığın yanı sıra hızlı ve kolay temizlenme beklentisini de karşılamayı başarıyor. Sitelerde ve mağazalarda  yer alan ürün modelleri seçkin markalar tarafından en yeni teknolojilerle geliştirilmiş ekipman çeşitleridir.

Ankara endüstriyel mutfak malzemesi açısından diğer illere nazaran çeşitliliğin en fazla bulunduğu ildir.

 

Endüstriyel Mutfak Gereçleri

Endüstriyel mutfak tezgahı endüstriyel mutfak malzemeleri arasında en dikkatli seçeceğiniz parçadır. Çünkü tezgahın kaliteli bir malzemeden yapılmış olması üstünde yapılacak tüm malzemelerin geçirilecek vaktin kişiler için daha verimli olmasını sağlayacaktır.
Mikserel blenderleri, et sebze hazırlık makineleri, pişirme ekipmanları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar, buzdolapları, derin dondurucular, buz- kar makineleri, teşhir buzdolapları ve diğer tüm profesyonel mutfak ekipmanları tek bir platformdan; internet sitesinden ya da mağazadan temin edilebiliyor. Sizlere zengin bir model seçeneği yelpazesi sunulması, mutfak için ayırdığınız alanı en verimli şekilde değerlendirmenizi de sağlayacak. Farklı ölçülerde tasarlanan ürün modellerinin kurulumu da kolaylıkla yapılabiliyor. Gayet düşük düzeyde enerji tüketimi sunuyor olması sitemizde yer alan bu ekipman çeşitlerinin büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor.

Endüstriyel mutfak bataryası da oldukça önemli bir parçadır. Şöyle ki; endüstriyel mutfak işletmeniz açısından bakıldığında her malzemenin kaliteli olması gerekmektedir. Fakat bazı parçaların daha kaliteli olması daha büyük önem taşır. Mutfak bataryası ve tezgahı bu parçalardandır.

İşletmeleriniz İçin Profesyonel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak nedir nerelerde ve ne amaçla kullanılır konuları kişilerin merak ettiği konulardandır. Restoran ve kafelerde tercih edilen mutfak türüne verilen isimdir. Restoranlarda ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin etmek için internet sitelerinde ya da mağazada yer alan bu ürün modellerini gözden geçirmeniz yeterli olacak. Yeni nesil teknolojilerle üretilmesi sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilen restoran malzemelerine hemen şimdi sahip olabilirsiniz. İşletmeniz için en uygun olan ekipmanları en düşük fiyatla satın alma şansından siz de faydalanın.

Farklı markalar tarafından tasarlanan ürünlerin sahip olduğu teknik özellikler de farklı olabiliyor. Dolayısıyla ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz ve bunun için de gidip mağazayı gezmeniz ya da internet sitesinden yaptığınız araştırma sonucunda iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Endüstriyel mutfak ölçüleri ve performans bilgilerinin yanı sıra kapasite bilgileri gibi tüm önemli bilgilere en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.
Yüz güldüren endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları avantajından faydalanmanız işte bu kadar kolay olacak.. Doğru adresten doğru ürünleri satın almanız durumunda ekonomik bir alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız

Ankara endüstriyel mutfak malzemeleri oldukça çok çeşitlilik barındırır. Bu nedenle sizler de alışveriş yapacaksanız mutlaka mağaza  gezmelisiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nox Professional Industrial Kitchen © 2021